Tort dla wędkarza 13903

tort dla wędkarza

Mało jest takich, którzy nie lubią słodkości. Do ich pasjonatów zaliczamy także wędkarzy. A kiedy mają urodziny, to warto im sprezentować tort. Każdy powinien ich ucieszyć, bo liczy się przede wszystkim gest. Tym niemniej warto się zastanowić nad tym, czyby nie zamówić specjalnego łakocia, który szczególnie przypadnie naszemu bliskiemu do gustu.

Torty na urodziny dla wędkarzy

Nieraz zapewne spotkaliście się z niezwykłymi tortami, które cieszyły nie tylko podniebienie, ale także oczy. Są cukiernicy, którzy ze składników potrafią wytworzyć prawdziwe dzieła sztuki. W wielu przypadkach mogłyby konkurować z eksponatami, które zwykliśmy widywać w muzeach.

Dużym wzięciem cieszą się torty tematyczne, których dekoracje mają wskazywać na upodobania i zainteresowani jubilata czy solenizanta.

Zatem sprezentujmy coś takiego wędkarzowi. Pomysłów jest bardzo wiele. Ich prawdziwą kopalnią jest internet. Wystarczy wpisać w okienko wyszukiwarki „tort dla wędkarza”, i przejść do sekcji „grafika”. Naszym oczom ukaże się bezlik pomysłów. Wśród propozycji króluje oczywiście tort przedstawiający akwen wodny i wędkarza na łódce – który nieraz sobie przysypia – liczącego na połów. Na jednym zdjęciu obserwujemy wędkarza, który zapewne ku swojej uciesze wyławia pękatą butelczynę z bimbrem. Widzimy również wyobrażenia ryby, niektóre są naprawdę przezabawne.

Pojawiają się też śmieszne napisy w stylu „Zdzichu, branie zaczyna się dopiero po 60” – istotnie, bardzo to zabawne.

Naszym skromnym zdaniem najbardziej oryginalny tort to ten, na którym ryba wyławia z jeziora dwóch wędkarzy – ciekawe odwrócenie ról.

Każdy może wpaść na coś nietuzinkowego, a jeżeli zabraknie inspiracji, to zdać się na wyobraźnię cukiernika.